AZ Management - Wynagrodzenie

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy Państwu różnorodne warianty rozliczeń za świadczone usługi:

  • wynagrodzenie za sukces – stosowane głównie w przypadkach prowadzenia spraw o odszkodowanie lub w ramach pełnomocnictwa i reprezentacji Klienta w trakcie toczącego się postępowania administracyjnego lub sądowo-administracyjnego. Ten wariant proponowany jest Klientom, których sytuacja finansowa, ze względu na decyzje organu, uległa znacznemu pogorszeniu. Podzielona jest ona na dwie części – pierwsza to obniżona opłata podstawowa, druga natomiast to opłata główna, która pobrana zostaje po sprawie zakończonej sukcesem, na podstawie uzgodnień wcześniej poczynionych z Klientem.

  • wynagrodzenie za działanie – jest to jednorazowa opłata, której wysokość każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem. Wynagrodzenie tego typu stosowane jest głównie w przypadku pojedynczych zleceń, np. sporządzenia pisma procesowego, wniosku o wydanie aktu reglamentacyjnego (m.in. zezwolenia na przetwarzanie odpadów) itp.

  • wynagrodzenie abonamentowe – stosowane w przypadkach stałej obsługi Klientów, np. bieżącego prowadzenia dokumentacji i nadzoru nad funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz uczestnictwa w trakcie przeprowadzanych kontroli przez organy administracji publicznej. Wysokość abonamentu ustalana jest z Klientem i zależy od zakresu powierzonych czynności i wielkości przedsiębiorstwa.

  • wynagrodzenie godzinowe – jedna z możliwości rozliczenia pracy Zespołu. Klientowi, który wybrał tą możliwość przedstawiany jest szacunkowy zakres godzin pracy przy zleconym zadaniu (na zasadzie minimalnej i maksymalnej ilości godzin) i stawka za jedną godzinę pracy, a następnie po jego realizacji przedstawiany jest szczegółowy harmonogram faktycznie poczynionych prac i okres ich trwania. W przypadku przekroczenia maksymalnej ilości godzin, dodatkowej opłaty nie pobiera się.

  • Pro bono – usługi wykonywane bezpłatnie w przypadku osób ubogich, w stosunku do których zapadło niekorzystne rozstrzygnięcie organu administracji publicznej. Usługi pro bono świadczone są również na rzecz fundacji dobroczynnych i charytatywnych. Firma AZ Management wspiera także fundacje działające na rzecz osób potrzebujących, ochrony zwierząt i środowiska.

Szkolenia

Szkolenia OtwarteSzkolenia zamknięte


Referencje

Kontakt

AZ Management
Biuro: ul. Zielona 13 of.
59-220 Legnica
biuro@azman.pl
Telefon Kontaktowy
.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz Cookies, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia z którego korzystasz. Może też samodzielnie zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

© 2013 Azman - Doradztwo - Coaching - Szkolenia
Wszelkie Prawa Zastrzeżone